לקוחות מספרים

כתבו לנו
תודה רבה דודי יקר
קרא עוד
החלטנו למחזר את המשכנתא שלנו וחיפשנו יועץ שיקצר ויוזיל את התהליכים בשבילנו עוד ליפני הפן המקצועי, חיפשנו יועץ שנרגיש שאנחנו יכולים לסמוך עליו ברמה האנושית בתוך התקופה המשוגעת הזו, שבה לצערנו קשה לסמוך ולהאמין לאנשים, פגשנו את דודי שמש - אדם מקסים, לבבי וסבלני שפועל מתוך ערכים של שקיפות, כנות, אדיבות ויושרה אנושית ומקצועית כאחד מעבר לכך ברמה המקצועית דודי עשה בעבורנו עבודה מדהימה, בתוך תיק מורכב, התאמץ והצליח בימים האלו שבהם הריביות מאוד גבוהות להוזיל לנו את החזר המשכנתא !!! תמיד היה זמין וסבלני לכל שאלה ועניין ושמר איתנו על קשר אישי ורציף לאורך כל הדרך אנחנו ממליצים מכל הלב על דודי כאדם וכאיש מקצוע מעולה.
בברכה מירב ותמיר אטלי
בזכות דודי הצלחנו להציל את העסק
קרא עוד
אנחנו זוג בעלי חברת קייטרינג. בעקבות הקורונה היינו שקועים בחובות והלוואות גבוהות. העסק נקלע לקשיי נזילות והחזרים חודשיים גבוהים. דודי עזר לנו לאחד את כל ההלוואות להלוואה אחת בריבית נמוכה יותר ובהחזר חודשי שנמוך ב 30% מההחזר הקודם. בזכות דודי הצלחנו להרים את הראש חזרה, לנשום ואפילו נשאר לנו כסף למינוף העסק. דודי הוא מקצוען אמיתי, אדיב ועם סבלנות אין קץ. אין לנו מילים להודות לך.
בית החלומות שלנו הפך למציאות
קרא עוד
אנחנו זוג מעמקה שאחרי שנים, החלטנו לבנות את בית חלומותינו על מגרש שברשותנו . היינו זקוקים למשכנתא של 1.6 מיליון שקל ללא הון עצמי ועם הכנסות נמוכות משמעותית מהממוצע במשק. דודי לא ויתר עלינו ולאחר משא ומתן עיקש מול הבנקים הצליח להשיג לנו משכנתא מצוינת ללא ערבים ועם מסלול החזרים ייחודי שעוזר לנו לעמוד בתשלום החודשי. דודי היקר, תודה שהגשמת לנו את החלום.
סוף סוף נושמים לרווחה
קרא עוד
בעלי סובל מפוסט טראומה כבר שנים וההוצאות הרפואיות גבוהות מאוד. במשך שנים לקחנו עוד ועוד הלוואות כדי לכסות את ההוצאות שהביאו אותנו בסופו של דבר לקושי כלכלי, ריבוי הלוואות ומשכנתא עם ריביות מאוד גבוהות. פנינו לדודי כמוצא אחרון שהצליח לחסוך לנו עשרות אלפי שקלים ע"י כך שאיחדנו את ההלוואות להלוואה אחת על חשבון הבית. ההחזר החודשי שלנו ירד משמעותית לסכום ריאלי שניתן לעמוד בו, הריביות נמוכות יותר וכיום יש לנו מרווח נשימה ויכולת להתמקד במה שחשוב באמת. דודי היקר, תודה על הכל לא מובן מאליו.
הקודם
הבא