אודות

נעים מאוד דודי שמש, נשוי ואב לארבעה בנים, חבר התאחדות יועצי המשכנתאות בישראל.

הגעתי לתחום מתוך מטרה לעזור לאנשים להגשים את החלומות שלהם. זה יכול היות דירה, עזרה לילדים או טיול מסביב לעולם. הכל ניתן ואפשר דרך המשכנתא או על חשבון הבית.

ייעוץ משכנתא הוא לא מותרות. יועץ משכנתא הוא הזרוע המקצועית שלך מול הבנקים כדי לקבל את התמהיל הטוב ביותר ולשלם כמה שפחות.

לכל בעיה יש בעל מקצוע וגם במקרה של משכנתא לא חותמים ללא בעל מקצוע.
לפני זמן לא רב נתקלתי בפוסט: " מחר על הבוקר אני חותמת בבנק על המשכנתא שלי. היועץ שלי לצערי לא מגיע איתי לחתימה. למה אני צריכה לשים לב כשאני חותמת שם? יש מצב שישנו לי את הריביות?"

אצלנו, בשמש משכנתאות, חווית השרות שונה לחלוטין. אצלנו לא מגיעים לבד לבנק. אנחנו מלווים אותך בתהליך באופן צמוד.
אנו מאירים לכם את הדרך לחלום ומאמינים, כי תהליך לקיחת המשכנתא צריך להיזכר כדבר חיובי ומספק אחרי הכל מדובר בהחלטה משמעותית בחיים.

במהלך השנים עזרתי לעשרות אנשים להגיע לדירת חלומותיהם או לאחד להם הלוואות ולייצב אותם מבחינה כלכלית.
מבחינתי, אין סיפוק גדול יותר מאשר לראות אדם שהיה שרוי בפלונטר עם הבנקים בהלוואות ומשכנתאות שלא נגמרות ולהצליח, יחד, בתהליך מדויק ונכון, לחסוך לו כספים, לאזן את חשבון הבנק ולהציל את הדירה.

למה אנחנו?

אני, דודי שמש, יועץ משכנתאות מוסמך וחבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות בישראל. במהלך השנים ליוויתי מאות משפחות בתהליכים פיננסים, משכנתאות, והשקעות אשר הניבו חיסכון של עשרות ולפעמים מאות אלפי שקלים למשפחה. אני מאמין בשקיפות מלאה והתהליך מדויק ומותאם עבורך.

מה תקבלו אצלנו?

• יחס אישי וייעוץ מותאם לצרכים הספציפיים שלכם.
• גוף חזק ומקצועי שמנהל עבורכם את כל התהליך.
• בניית תמהיל משכנתא נכון ותכנון פיננסי מדויק ומותאם לכם לטווח הארוך.

• בניית תיק משכנתא כולל מכרז ריביות שיבוצע על ידנו.
• ליווי מקיף עד לקבלת המשכנתא.